Vedat Milor, Muharrem İnce Göndermesinin Bir Kullanıcı Tarafından Eleştirilmesini Tiye Aldı!

Muharrem İnce, mayıs ayında gerçekleşecek seçimlerde Cumhurbaşkanı adaylarından biri. Yaptığı açıklamalarla gündem olan İnce’nin ‘Seçim ikinci tura kesin kalacak. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa, ben istesem de bana verilen oyların hepsini Kılıçdaroğlu’na taşıyamam. Seçim riske girer. Her durumda İnce’nin ikinci tura kalması lazım.’ sözleri tartışma yaratmıştı.

Bu açıklamaya tepki gösteren isimlerden biri de en az İnce kadar sosyal medyayı aktif kullanan Vedat Milor idi. Bir Twitter kullanıcısı da Milor’un tepkisine karşı çıkınca ortalık karıştı. Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerde Cumhurbaşkanı adaylarından biri de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce bildiğiniz üzre.

Sosyal medyayı oldukça kullanan Muharrem İnce’nin zaman zaman attığı tweetler tartışma yaratıyor.

Geçtiğimiz gün, “Seçim ikinci tura kesin kalacak. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa, ben istesem de bana verilen oyların hepsini Kılıçdaroğlu’na taşıyamam. Seçim riske girer. Her durumda İnce’nin ikinci tura kalması lazım.” diyen Muharrem İnce’nin bu açıklaması da tartışma yaratmıştı.

Bu açıklamaya tepki gösteren isimlerden biri de en az İnce kadar sosyal medyayı aktif kullanan Vedat Milor idi.

Milor, “Sonra bir şey yazınca kızıyorsunuz!” demişti.

Bir Twitter kullanıcısı da Milor’un tepkisine karşı çıkınca ortalık karıştı.

?

Vedat Milor da kullanıcının tepkisini tiye alarak, “İçinde okumlama kelimesi geçtiği için hayli derin bir analiz olmalı. Mutlaka değerlendireceğim.” dedi

Ve tartışma devam etti:

?

Tabii Vedat Milor’un bu cevabına tepkiler de gecikmedi:

?

?

?

?

?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir