Honaz Belediyesi’nin Kitap Kafe açılışı yapıldı

Honaz Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Kitap Kafe, Afşinbey Mahallesi’nde düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Kitap Kafe’nin açılışına, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in yanı sıra Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve Honaz Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz, CHP İlçe Başkanı Mustafa Çelik, İYİ Parti Honaz İlçe Başkanı Osman Çaybaşı, İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Şebnem Bababalım Yağcı, muhtarlar, meclis üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Öğrenciler için keyifli, konforlu ve sıcak bir yaşam alanı oluşturduklarını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, açılışta şunları kaydetti:

Başkan Kepenek, şöyle devam etti:

“Burada aynı zamanda keyif içerisinde kahvenizi, çayınızı, lattenizi yudumlayabileceksiniz. Burada keyifli zamanlar geçireceksiniz. Öğrenci, kendisini iyi hissediyorsa, sorun çözme ve soru çözme becerisini geliştirebiliyorsa, yarıştığı çocuklarla da kolaylıkla baş edebilir. Bizim gençlerimiz çok zeki, bizim gençlerimiz çok başarılı. Mustafa Kemal Atatürk, bu ülkeyi kurarken gençlerimize emanet etmişti. Hepimiz genç olduk ve bugün ülkemiz için hizmet ediyoruz. Şimdi sıra sizlerde. Sizlere hazırladığımız bu ortamda gece gündüz emek harcayan Mustafa Bayrak ve Mustafa Avcı başkanlarımıza, müdürümüze ve tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.”

Kaynak: ANKA / Eğitim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*