Haklarında Soruşturma Başlatılan Özlem Öz, Suçlamalarla İlgili İlk Kez Konuştu!

Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından birçok fenomen mercek altına alındı. Bu fenomenlerin başında da Tayyar ve Özlem Öz çifti yer almakta. Gazeteci Murat Ağırel, bugün sosyal medya hesabından Tayyar ve Özlem Öz çifti hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatıldığını açıkladı. Özlem Öz ise haklarında çıkan suçlamalarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.?

Dilan ve Engin Polat çiftinin kısa sürede ulaştıkları servetleri ve dikkat çeken yaşantıları nedeniyle haklarında soruşturma başlatılmıştı. Bu soruşturma nedeniyle tutuklanan Polat çifti, yaklaşık 1 aydır cezaevinde kalıyor.

Polat çiftinin ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi. İçlerinde öyle bir çift vardı ki yaşantısıyla adeta Polat ailesini andırıyordu. Bu çift tabii ki Özlem ve Tayyar Öz çiftinin ta kendisi.

Öz ailesi, gerek güzellik merkeziyle gerek lüks hediyelerle gerekse de sattıkları ürünler ve sosyal medya paylaşımlarıyla Polat ailesinin yansıması gibiydi.

Fenomenlerle ilgili konuyu yakından takip eden gazetecilerimiz, Polat ailesine benzeyen Öz çiftini de inceleme altına almıştı. Bu inceleme sonucunda Özlem ve Tayyar Öz çifti hakkında bazı iddialar ortaya atıldı.

Bu iddialarla başlayan süreç bugün Murat Ağırel’in haberiyle farklı bir noktaya taşındı. Murat Ağırel, sosyal medya hesabından Öz çifti hakkında savcılığın soruşturma başlattığını açıkladı.

Özlem ve Tayyar Öz çiftiyle ilgili soruşturma haberi gündeme bomba gibi düştü. Özlem Öz’ün sosyal medya hesabında sanki haklarında çıkan soruşturmadan habersiz günlük yaşantısını paylaşmaya devam etmesi ise herkesi şaşırttı.

Ancak Özlem Öz, iki saat önce yaptığı paylaşımla konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Özlem Hanım, soruşturma haberleriyle ilgili çok fazla soru geldiğini ve haberleri yeni gördüğünü belirtti. Özlem Öz’ün “Ben normal bir güne uyandım” demesi ise dikkat çekti.?

‘Ben normal bir güne uyandım her zaman ki gibi. Attığınız haberleri ben de yeni görüyorum, benden bilgi istemeyin, bugün evimde çocuklarımla vakit geçireceğim. Lina hasta onunla ilgileneceğim.❤️’

Özlem Öz’ün konuyla ilgili yaptığı açıklamanın tamamı?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir